Evoland Legendary Edition

Про гру
Локалізації 1
Завантажуваний вміст 0
Evoland - це подорож крізь історію пригодницьких ігор, яка дозволяє відкривати вам нові технології, геймплейні елементи та графічні оновлення в міру проходження гри.
Натхненна багатьма культовими серіями, які залишили свій слід у культурі рольових ігор, Evoland переносить вас від монохромної графіки до повноцінної 3D-графіки, від покрокових боїв до битв з босами у реальному часі, і все це з великою кількістю гумору та відсилок до багатьох класичних ігор.
Стиль графіки Evoland 2 змінюється в міру того, як ви подорожуєте у часі, а ігровий процес еволюціонує в міру просування по сюжетній лінії. Також це справжня рольова гра з глибоким сценарієм, заснованим на подорожах у часі: досліджуйте різні епохи та змінюйте історію світу. Але чи впевнені ви, що наслідки не зроблять все ще гірше?
Сповнена гумору та відсилок до класичних ігор, серія Evoland дарує справді епічну та надзвичайну пригоду, не схожу ні на що, у що ви коли-небудь грали раніше!
Локалізації (1)
Переглянути
Завантажуваний вміст (0)
Переглянути
Коментарі та відгуки про локалізацію
1 (оце стільки накоментували)
Увійдіть, щоби залишити коментар
  • Найновіші
  • Найстаріші
Для цієї гри відсутня офіційна локалізація.
Вкладка «Локалізації» містить посилання на доступні українізатори.
Придбати гру
Розробник
Shiro Games
Видавець
Shiro Unlimited
Дата виходу гри
четвер, 7 лютого 2019 р.
Типове сортування
  • Типове сортування
  • Найновіші
  • Старі
Готовність: 100%
Останнє оновлення: 06.01.2024
Тип: Текст
Українізатор від Дракона Сходу.

Встановлення:

1. Запустити завантажений файл, та обрати теку встановленої гри
2. Грати

 

Встановлення україкської локалізації гри на MacOS

Завантажити інсталятор ua.sh - https://drive.google.com/file/d/17CAbS6pqysgPqRk7JdlYXoqPDHhElU1c Запустити інсталятор ua.sh в консолі зручним для вас способом Після запуску ввести evoland-le та дочекатися закінчення встановлення. Обрати українську в налаштуваннях гри Грати :) P.S. Рекомендую зробити перший запуск гри перед запуском інсталятора Більше інформації та сторінка проекту - https://github.com/excellproj/ua Буду вдячний за відгук та підтримку!

Для цієї гри відсутня офіційна локалізація.
Вкладка «Локалізації» містить посилання на доступні українізатори.
Придбати гру