Frostpunk

Про гру
Локалізації 1
Завантажуваний вміст 3
Frostpunk — стимпанкова відеогра жанру симулятора містобудування з елементами виживання, розроблена й випущена польською компанією «11 bit studios».
За альтернативним ходом історії, наприкінці XIX століття неочікуваний мороз змусив мільйони людей терміново переселитися якомога далі від холоду. Гравці очолюють одну з небагатьох вцілілих груп людей, яка вижила після катастрофи й оселилися довкола теплового генератора, свого часу збудованого Британською імперією на острові з великими покладами корисних копалин.
Гравець відігрує роль очільника групи людей, яка дісталась одного з теплових генераторів на півночі, поруч із покладами вугілля. Місце навколо цієї великої металевої споруди стає місцем усіх подій відеогри. Поселення населяють люди, про добробут яких належить турбуватися. Для цього слід забезпечувати їх житлом і прийнятними умовами праці, розвивати технології, турбуватися про моральний стан населення. В грі наявні декілька сценаріїв з різними початковими умовами та цілями й сюжетом. Кожен сценарій зображає долю іншого поселення.
Локалізації (1)
Переглянути
Завантажуваний вміст (3)
Переглянути
Коментарі та відгуки про локалізацію
7 (оце стільки накоментували)
Увійдіть, щоби залишити коментар
  • Найновіші
  • Найстаріші
Для цієї гри відсутня офіційна локалізація.
Вкладка «Локалізації» містить посилання на доступні українізатори.
Придбати гру
Розробник
11 bit studios
Видавець
11 bit studios
Дата виходу гри
вівторок, 24 квітня 2018 р.
Типове сортування
  • Типове сортування
  • Найновіші
  • Старі
Готовність: 100%
Останнє оновлення: 26.01.2023
Тип: Текст
Українізатор. Базова гра + DLC 100%
Перекладачі: Sensetivity, AgeNTsGame, TerryHunteR, Olfamelles, Hamster
Редактори: TerryHunteR, duckmale
Технічна допомога: Artem 'RippeR' Zadorozhnii, Tenevyk
Тестування: TerryHunteR, osakame, SayrokPlay
Допомога глядачів на Twitch(переклад, тестування): poseydon, sergiy13, kep2078, pekelnyj, prostosobichell, quanak, tanyagroter
Інсталяція:
1. Виставляємо в налаштуваннях гри мову English
2. Якщо українізатор встановлюється вперше, запускаємо setup.exe. Для оновлення перекладу використовуємо update (тільки при умові що українізатор вже встановлений).
3. Обираємо шлях до теки з оригінальною грою( По замовчуванню шлях c:\Program Files\Steam\SteamLibrary\steamapps\common\Frostpunk ). Після розпакування потрібних файлів встановлюємо українізацію (залишаємо включеним чекбокс "Відкрити Українізатор Frostpunk") і натискаємо "Готово"

[ВАЖЛИВО]
* Процес інтеграції в текстури клієнта українізованих шрифтів залежить від потужності ПК. Тому просто чекаємо поки чорне вікно командного інтерпретатора зникне.
** Якщо прописувати шлях до клієнта гри, в кінці обов'язково добавляйте \path-ua. Якщо користуватися кнопкою Огляд потрібна тека додається автоматично.

3. Насолоджуємося грою з українською локалізацією.
 

* Українізатор підходить і для клієнта гри через Epic. Після інсталяції оновіть файли з теки epic_fix.
** Тека steam_full містить готові файли для клієнта Steam. Копіюємо їх в теку з грою, замінюючи наявні (рекомендую зробити копії оригінальних файлів


Посилання на відео (тицьніть на слово відео) як правильно поставити локалізатор (Дякуємо RomaM65)

Для цієї гри відсутня офіційна локалізація.
Вкладка «Локалізації» містить посилання на доступні українізатори.
Придбати гру