Manhunt

Про гру
Локалізації 1
Завантажуваний вміст 0
Тікайте, ховайтеся й бийтеся аби вціліти. Лови людей — кривавий спорт.
Локалізації (1)
Переглянути
Завантажуваний вміст (0)
Переглянути
Коментарі та відгуки про локалізацію
1 (оце стільки накоментували)
Увійдіть, щоби залишити коментар
  • Найновіші
  • Найстаріші
Для цієї гри відсутня офіційна локалізація.
Вкладка «Локалізації» містить посилання на доступні українізатори.
Придбати гру
Розробник
Rockstar North
Видавець
Rockstar Games
Дата виходу гри
вівторок, 20 квітня 2004 р.
Типове сортування
  • Типове сортування
  • Найновіші
  • Старі
Готовність: 100%
Останнє оновлення: 16.03.2008
Тип: Текст
Українізатор від Andrulko.

 

<br>Присутня ненормативна лексика в достатній кількості.<br>Українізація скандальної але від того не менш крутої гри + Виправлення гри а саме покращені текстури та лок на 60ФПС, виправлення інтелекту, заїдання звуку та рендер від PS2.<br>
Перевірено що ЗВУК, Інтелект та фікс працюють чудово. Українізатор - гарний, якісний без помилок)

Виконуйте вказівки встановлювача — вкажіть шлях до гри.
 
Виправлення гри
Для роботи гри(не тільки цієї а і інших старих ігор) на Windows 10 потрібно увімкнути DirectPlay - котрий знаходиться у "програми та засоби/уввім або вимк засобів Winodws/застарілі компоненти/ DirectPlay" натиснути відмітку та дочекатись завантаження та встановлення.
"FIX" Як це працює? Що виправляє та як встановити?
Дане виправлення фіксить невстановлений фпс через що гра багує(а саме інтелект противників та інше). Робить фікс на 60ФПС. Також виправляє втрачені звуки в стім версії гри(заїдання звуків), добавляє ефекти рендеренгу(вогонь, світло від лампок, елементи геймплею з PS2) а ще фіксить текстури(пацюки, ворони, та деякі текстури ігроладу) + додатково було додано скирипт ефектів крові та капель дощу на екрані з версії від XBOX.
Як це все встановити? Дуже просто ось порядок дій:
1. Завантажуєте гру зі стім(Так купіть її офіційно).
2. Завантажуєте папку фікс(FIX) (гугл-диск).
3. Всі файли з папки FIX перетягуєте у папку з грою з заміною файлів.
4. ДОДАТКОВО! - якщо ви пофіксили гру то знову потрібно встановити Українізатор поверх.
ГОТОВО! Екзольціор! ВСІМ добра та успіхів на полюванні!
Що до рендеренгу PS2 та крові від XBOX:

 
 
Як змінювати налаштування рендеренгу та інше!
В папці FIX є файл MHP.ini саме цей файл відповідає за налаштування рендеренгу та інших додаткових опцій типу хроматичної аберації або кольорової палітри з версії гри від PS2(на цій платформі була найкраща графіка та додатковий рендеренг котрий на ПК вирізали) отже відкриваємо файл блокнотом та бачимо які там є налаштування змінюємо на 1- це ввімкнути) 0 вимкунти) закрити файл та натиснути зберегти зміни)
Файл d3d8.ini відповідає за те щоб гра працювала з вертикальна синхронізація та в 60ФПС. Також в файлі є пункти вмикання вікна на весь екран(котрий я не рекомендую) та інші налаштування)
Рендеренг вимкнутий:

Рендеренг увімкнутий:
 
 
ВИСНОВОК
Отже гру я пройшов(отримав таке задоволення) і перевірив Українізатор - він виявився дуже якісним(так я про те що тут текст адекватний авторський не машинний, а також є матюки(одобрюю оскільки гра R) я помилок не знашов все працювало причудово) За все проходження гри я не зловив ні одного багу(з використанням FIX) і ні одного вильоту, єдине що при звертанні ALT+tab у грі вона повністю закривається(вирішення не звертати гру). Якщо вам сподобалось, то робіть поширення для всіх друзів та всієї родини) Також якщо щось не так з виправленням то пишіть, спробую допомогти) Лишайте відгуки! Всім міцного здоровля та миру)
Для поцінювачів мови 1ЕССССССССС країни 404 відкриваю секрет що їхній локалізатор ламає гру та в грі є дякий текст котрий не переведений це 1 а 2 це не можливість використання нормальної роздільної здатності та широкоформатності.... ЦЕ ВСЕ!
Для цієї гри відсутня офіційна локалізація.
Вкладка «Локалізації» містить посилання на доступні українізатори.
Придбати гру