Medal of Honor: Allied Assault

Про гру
Локалізації 1
Завантажуваний вміст 0
Medal of Honor: Allied Assault - культова відеогра жанру тривимірного шутера від першої особи, розроблена американської компанією 2015, Inc. і видана компанією EA. Гра є третьою в серії Medal of Honor і першою, що вийшла на PC. Гра оповідає про події Другої світової війни. Головний герой гри — лейтенант армії США Майк Пауелл, який проходить службу у складі першого (пізніше - другого) батальйону рейнджерів 101-ої повітряно-десантної дивізії армії США. Пауелла вербують у склад УСС (управління стратегічних служб), і він починає ставати до виконання все складніших завдань - від масштабних битв на кшталт висадки на пляжі Омаха, до таємних операцій під прикриттям глибоко у ворожому тилу.
Локалізації (1)
Переглянути
Завантажуваний вміст (0)
Переглянути
Коментарі та відгуки про локалізацію
0 (оце стільки накоментували)
Увійдіть, щоби залишити коментар
  • Найновіші
  • Найстаріші
Для цієї гри відсутня офіційна локалізація.
Вкладка «Локалізації» містить посилання на доступні українізатори.
Придбати гру
Розробник
Electronic Arts
Видавець
Electronic Arts
Дата виходу гри
вівторок, 22 січня 2002 р.
Типове сортування
  • Типове сортування
  • Найновіші
  • Старі
Готовність: 100%
Останнє оновлення: 19.01.2024
Тип: Повна
Українізатор та озвучення від Тлумачі Skynet.

Перед вами збірка з повним і першим в історії дубляжем (і перекладом) цієї гри українською мовою. Сам дубляж було традиційно створено за допомогою останніх технологій нейронних мереж. Гру було озвучено цілком і повністю, а всі голоси настільки наближені до оригінальних, наскільки це взагалі можливо. Весь текст також перекладено - написи, менюшки. Це було дуже важко, оскільки ВСЕ меню тут має вигляд окремих зображень, які довелося редагувати вручну. Після встановлення перекладу ваша гра буде українською цілком і повністю.

У якості приємного бонусу я повернула субтитри реплікам, які лунають німецькою мовою. Не знаю, чому розробники вирішили їх прибрати, але мені здалося, що у сценах під прикриттям дуже приємно все-таки розуміти, що кажуть німці у побічних діалогах, особливо враховуючи, що розмови іноді дуже кумедні.

Переклад усієї гри здійснювався з англійської мови.

Про використання ШІ:
Ми не намагаємося відібрати роботу у фахових акторів озвучення чи аматорів, які займаються цією справою. Реальність полягає у тому, що професійного дубляжу до цих ігор ми ніколи не побачимо, а фанатські дубляжі створюються роками, якщо їх не оплачувати. Штучний інтелект дозволяє озвучувати практично будь-які ігри з мінімальними витратами, натомість якість озвучки виходить набагато вищою, ніж якби цим займалися аматори за умовне "дякую", і це з урахуванням того, що ШІ не завжди може на 100% точно відтворити необхідну емоцію. Бо будьмо відвертими: фанати теж не завжди можуть це зробити.

Якщо вас з якоїсь причини ображає сам факт використання штучного інтелекту для озвучення відеоігор, то просто пройдіть повз цей реліз і чекайте доки фанати зроблять щось своє.

УВАГА: ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ГРИ ЗАПУСТІТЬ ФАЙЛИ Configure.exe У ПАПЦІ З ГРОЮ, А ПОТІМ ПЕРЕЙДІТЬ У НАЛАШТУВАННЯ ГРАФІКИ ТА ВІДКОРИГУЙТЕ ЇХ - ІНАКШЕ БУДУТЬ ПРОБЛЕМИ. Раджу виставити всюди максимальну якість, аби отримати найкращий результат.

Завантажений архів розпакувати у теку з грою.
Для цієї гри відсутня офіційна локалізація.
Вкладка «Локалізації» містить посилання на доступні українізатори.
Придбати гру