Need for Speed: High Stakes

Про гру
Локалізації 1
Завантажуваний вміст 0
Гра вилучена з усіх крамниць, але ви знаєте де шукати!
Неймовірна частина величної серії. Ризик високий, але жага швидкості перемагає!
Локалізації (1)
Переглянути
Завантажуваний вміст (0)
Переглянути
Коментарі та відгуки про локалізацію
1 (оце стільки накоментували)
Увійдіть, щоби залишити коментар
  • Найновіші
  • Найстаріші
Для цієї гри відсутня офіційна локалізація.
Вкладка «Локалізації» містить посилання на доступні українізатори.
Придбати гру
Розробник
EA Seattle
Видавець
Electronic Arts
Дата виходу гри
пʼятниця, 18 червня 1999 р.
Типове сортування
  • Типове сортування
  • Найновіші
  • Старі
Зображення для перекладача TSF TSF
Готовність: 100%
Останнє оновлення: 02.07.2023
Тип: Повна
Українізатор від TSF.

"Need for Speed: High Stakes" - це четверта частина серії ігор під назвою "Need for Speed". Розроблену компаніями EA Canada та EA Seattle гру було випущено видавництвом Electronic Arts у 1999-му році. У порівнянні з попередніми іграми серії, "High Stakes" вирізняється сучаснішою графікою, поглибленою моделлю пошкоджень автівок, а також цілим набором нових ігрових режимів. Цю гру було повністю перекладено та дубльовано українською мовою силами перекладацької спілки TSF - Traductores Sin Fronteras із залученням професійних акторів і акторок галузі українського дубляжу (Олексій Сафін, Кристина Вижу і так далі...).

Як і у попередній "Hot Pursuit", гравці мають можливість позмагатися із поліцією, або ж стати до її лав і завадити шибайголовам на суперкарах порушувати громадський спокій. Арсенал патрульних поліціянтів поповнили пошукові гелікоптери, а штучний інтелект копів отримав вельми необхідний апгрейд: вартові закону навчилися затискати гравця у "коробочку", надавати підтримку одне одному, аналізувати ситуацію на дорозі, встановлювати барикади та дорожні шипи. На додачу до цього, гра має режими кар'єри, турнірів і змагань на вибування, а також підтримує перегони у режимі розділеного екрана - а це значить, що шанувальники швидкості можуть позмагатися зі своїми друзями у реальному житті, граючи на одному комп'ютері.

Українська локалізація є першою та єдиною повною сторонньою локалізацією "High Stakes" у світі, оскільки лише у процесі її створення було вперше опановано всі необхідні внутрішні формати файлів, зокрема - звукові.

УВАГА: українська локалізація до "Need for Speed: High Stakes" розповсюджується за принципом AS IS (як є). У цьому релізі наявний лише сам переклад, який треба ставити на ліцензійну англійську версію гри "Need for Speed: High Stakes". Працездатність на будь-яких інших версіях гри не тестувалася та не гарантується. Якщо ви не маєте оригінальної версії гри, відвідайте розділ "Ігри українською" для завантаження повної збірки з уже встановленим перекладом.

Встановлення

1. Завантажте українізацію на свій комп'ютер.
2. Відкрийте файл "TSF - Need for Speed High Stakes UA Loc.exe", двічі клацнувши по ньому лівою кнопкою миші.
3. Ознайомтеся з умовами використання та виберіть шлях для встановлення. Зауважте, що файли українізації мусять потрапити безпосередньо у головну теку зі грою з заміною оригінальних файлів - інакше працездатність не гарантується.
4. Дочекайтеся завершення встановлення.
5. Перейдіть до теки з грою та запустіть файл nfs4.exe.
Для цієї гри відсутня офіційна локалізація.
Вкладка «Локалізації» містить посилання на доступні українізатори.
Придбати гру