Overlord

Про гру
Локалізації 1
Завантажуваний вміст 1
Overlord – комедійна RPG з елементами стратегії. У ролі Темного Володаря ви можете сіяти хаос у своїх володіннях і вселяти жах у підданих – або завоювати їх вдячність і пошану. Щоправда, спершу доведеться перемогти сили добра, і головну загрозу вашій імперії – героїв, що протистоять злу. Тобто вам.
Основний геймплей будується на керуванні армією посіпак, чотири типи яких мають різні плюси і мінуси. Брунатні, наприклад, найсильніші з посіпак, але нічого не можуть вдіяти магічним істотам, тоді як сині легко впораються з магією, але швидко поляжуть від звичайних ударів.
Гра має декілька можливих фіналів, і кожна ваша дія впливатиме на те, яким стане майбутнє Володаря. Та й не лише майбутнє: від того, як ви будете себе поводити з підданими чи союзниками, залежатимуть і репліки персонажів, і зовнішність Володаря, і навіть інтер'єр його Темної Вежі.
Локалізації (1)
Переглянути
Завантажуваний вміст (1)
Переглянути
Коментарі та відгуки про локалізацію
2 (оце стільки накоментували)
Увійдіть, щоби залишити коментар
  • Найновіші
  • Найстаріші
Для цієї гри відсутня офіційна локалізація.
Вкладка «Локалізації» містить посилання на доступні українізатори.
Придбати гру
Розробник
Triumph Studios
Видавець
Codemasters, Electronic Arts
Дата виходу гри
вівторок, 26 червня 2007 р.
Типове сортування
  • Типове сортування
  • Найновіші
  • Старі
Готовність: 100%
Останнє оновлення: 11.01.2023
Тип: Текст
Українізатор від Максима "Баюн" Косенко
 
Зверніть увагу!

- Українізатор можна встановити як на "чисту" гру, так і на гру з DLC Raising Hell.
- Для українізатора не має значення, якою була мова гри до його встановлення, хоч англійська, хоч німецька, хоч російська.
- Українізатор не калічить файли гри, лише додає в них нові строки, тож після встановлення українізатора у вас все ще буде можливість перемкнутися на будь-яку офіційну мову гри (як саме – дивіться у пункті "встановлення"). На жаль, це не стосується неофіційних перекладів – російського у тому числі.
- Хоча я і намагався все протестувати, українізатор і досі може викликати виліти під час завантаження деяких локацій – через специфіку файлів гри. Якщо таке станеться – пишіть, буду виправляти.
- Українізатор сумісний зі стім-версією гри.
 
Встановлення:

1. Завантажити українізатор
2. Запустити встановлювач і дотримуватись його вказівок.
3. Грати!

Щоб повернути англійську чи будь-яку іншу мову офіційної локалізації, необхідно відкрити файл "Language.dat" у корні гри будь-яким текстовим редактором і у ньому змінити UKRAINIAN на ENGLISH, чи назву іншої мови. З русифікатором українізатор не сумісний, тож "RUSSIAN" писати сенсу немає.
Для цієї гри відсутня офіційна локалізація.
Вкладка «Локалізації» містить посилання на доступні українізатори.
Придбати гру