WarCraft III Reign of Chaos

Про гру
Локалізації 1
Завантажуваний вміст 0
Warcraft III: Reign of Chaos (укр. Воєнне ремесло III: Царство хаосу) — відеогра жанру стратегії в реальному часі. Гру було випущено компанією Blizzard Entertainment при підтримці Vivendi Universal 3 липня 2002 року у США. Це друге продовження серії Warcraft, попередні частини мали назви Warcraft: Orcs & Humans та Warcraft II: Tides of Darkness і його доповнення — Warcraft II: Beyond the Dark Portal. Пакет розширення, The Frozen Throne, у якому відбувається продовження сюжетної лінії, було випущено 1 липня 2003 року.
В грі є чотири ігрові раси зі своїми унікальними здібностями: люди і орки, які раніше з'явилися в Warcraft: Orcs & Humans і Warcraft II: Tides of Darkness. Нічні ельфи і немертві стали новими у міфології Warcraft. У розширенні є дві додаткових раси, доступні лише в режимі кампанії: дренеї (англ. Draenei) — частина раси ередарів, яка не підкорилася скверні палого титана Сарґераса (англ. Sargeras) і після довгих поневірянь опинилась на батьківщині орків і наги (англ. Naga), раса змій та інших змієподібних істот з глибин моря та повітря, які правляться Ілліданом.
Багатокористувацький режим дозволяє грати проти інших людей, через інтернет, за допомогою платформи Battle.net та локальних мереж, з яких особливою популярність користувались Tunngle, Garena, Hamachi, а не лише проти комп'ютерних супротивників, як це робиться в ігровому режимі для одного користувача.
У зв'язку з тим, що у грі є сюжетні лінії з попередніх ігор серії Warcraft, історія може бути зрозуміла повністю тільки якщо гравець бачив сюжети і попередніх ігор, хоча сюжет кожної частини самодостатній.
Локалізації (1)
Переглянути
Завантажуваний вміст (0)
Переглянути
Коментарі та відгуки про локалізацію
0 (оце стільки накоментували)
Увійдіть, щоби залишити коментар
  • Найновіші
  • Найстаріші
Для цієї гри відсутня офіційна локалізація.
Вкладка «Локалізації» містить посилання на доступні українізатори.
Придбати гру
Розробник
Blizzard Entertainment
Видавець
Blizzard Entertainment
Дата виходу гри
середа, 5 червня 2002 р.
Типове сортування
  • Типове сортування
  • Найновіші
  • Старі
Готовність: 100%
Останнє оновлення: 05.06.2002
Тип: Текст
Українізатор від SAS & Andrulko.
Для цієї гри відсутня офіційна локалізація.
Вкладка «Локалізації» містить посилання на доступні українізатори.
Придбати гру